Tor kajakowy w Monachium, który w ostatni weekend był areną zmagań w ramach Mistrzostw Europy, okazał się bardzo przychylny kajakarkom z Mrągowa. Anna Puławska i Dominika Putto zdodyły łącznie cztery złote medale i jeden srebrny!

Reprezentanci Polski pokazali moc na finałach kajakarskich mistrzostw Europy, rozgrywanych w Niemczech. Biało-Czerwoni zdobyli bardzo dużo medali.
Wśród startujących nie zabrakło utalentowanych mrągowianek: Anny Puławskiej i Dominiki Putto.

Anna Puławska wywalczyła trzy złote medale w kajakowych jedynkach na 500 metrów, w kajakowej czwórce na tym samym dystansie, i w kajakowej dwójce na 200 metrów.
Dominika Putto triumfowała w K4 500m, a srebro zdobyła w K2 na dystansie 200 metrów.

Naszym kajakarkom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!