Ruszyły przygotowania do XII Mrągowskiej Gali Sportu, podczas której zostaną wyróżnieni najlepsi sportowcy, trenerzy, sponsorzy, drużyny, a także organizatorzy sportowych wydarzeń i działacze. Nagrody zostaną wręczone za osiągnięcia w roku 2022. Dodatkowo internauci wybiorą Najpopularniejszego Sportowca. Od dziś (24 lutego) można zgłaszać kandydatów do poszczególnych kategorii!

Mrągowska Gala Sportu to szczególne wydarzenie, podczas którego z dumą przypominamy osiągnięcia mrągowskich sportowców, reprezentujących nasze miasto mówi burmistrz Mrągowa, Stanisław Bułajewski. Doceniamy i wyróżniamy sukcesy mrągowian, a także podkreślamy, że ciężka praca przynosi efekty i promuje miasto. Bo nasi sportowcy są naszą dumą!

Kandydatów mogą zgłaszać miedzy innymi szkoły, stowarzyszenia i kluby sportowe z terenu miasta Mrągowo, nieformalne grupy sportowe, w których trenują mrągowianie. Zgłoszenia będą przyjmowane drogą e-mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 17 marca 2023 r., na przygotowanych formularzach (dostępne poniżej). Wypełnione zgłoszenia można również dostarczyć do Urzędu Miejskiego lub Referatu Rozwoju i Promocji, mieszczącego się w ratuszu miejskim.

Wyboru zwycięzców w poszczególnych kategoriach dokona Rada Sportu przy Burmistrzu Miasta Mrągowo.

Do tytułu Sportowca Roku, Rada nominuje dziesięciu wyróżnionych spośród zgłoszonych kandydatów po czym wybierze Sportowca Roku.

Wybór Najpopularniejszego Sportowca odbędzie się poprzez portal internetowy www.mragowo.pl, w którym mieszkańcy Mrągowa będą mogli oddać głosować w ankiecie internetowej na jednego z dziesięciu nominowanych osób w kategorii Sportowiec Roku. Głosowanie rozpocznie się na początku kwietnia 2023 r.

Wyniki w poszczególnych kategoriach zostaną ogłoszone podczas Gali Sportu, która odbędzie się 21 kwietnia w Mrągowskim Centrum Kultury.

Wszelkich informacji udziela inspektor ds. sportu oraz Referat Promocji i Rozwoju w Urzędzie Miejskim w Mrągowie - Jakub Pyśk, tel. 89 544-40-95, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz: