Dni Mrągowa 2024
Data:
2024-07-12 - 2024-07-14
Godzina:
00:00:00
Kategoria:
rozrywkowe
Wstęp:
Wstęp wolny
Miejsce wydarzenia:
Pl. Unii Europejskiej
Organizator:
Mrągowskie Centrum Kultury

Zapraszamy na Dni Mrągowa 2024!

Dołączcie do nas od 12 do 14 lipca na Placu Unii Europejskiej w Mrągowie.

❗️Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny❗️

W tym roku rozpoczniemy z przytupem 12 lipca (piątek):
Mrągowskie Centrum Kultury zaprasza na wystawę pokonkursową VI Ogólnopolskiego Konkursu na Rynek Prasowy im. Aleksandra Wołosa. To świetna okazja, by zobaczyć niesamowite prace i zainspirować się!

19:00 - Startujemy z pełną energią koncertem zespołu 12 Godzin, a o 20:00 na scenie pojawi się Sylwia Grzeszczak Official

W związku z ogromnym zainteresowaniem dotyczącym występu artystki, scena będzie ustawiona na końcu pasażu w okolicach jeziorka Magistrackiego, aby wszyscy mogli czuć się bezpiecznie i cieszyć się koncertem.

Kolejny dzień, 13 lipca (sobota), zapowiada się równie emocjonująco:
12:00-17:00 – HOLI Święto Kolorów & Festiwal Baniek
12:00-22:00 – Festiwal Food Trucków ??
18:00 – Atomowy Borsuk
19:00 – Miętha
20:30 – Jamal
22:00 – Dyskoteka

Na zakończenie, 14 lipca (niedziela), czeka nas jeszcze więcej:
14:30 – Duet „Ja Tylko Po Gitarę”
15:30 – Wernisaż fotografii z okazji 5-lecia Klubu MIGAWKA
12:00-20:00 – Festiwal Food Trucków ??
16:00 – Występ wokalistów oraz zespołu ICH CZWORO
17:00 – Chór Schola Vocale
17:30 – Orkiestra Dęta Mrongovia
18:00 – Wielki finał z zespołem De Mono!

Gwiazdy, które wystąpią:

Sylwia Grzeszczak - Sylwia jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek w Polsce, która zyskała popularność dzięki swoim emocjonalnym i melodyjnym utworom. Jej kariera nabrała tempa po wydaniu albumów takich jak "Ona i On" i "Sen o przyszłości", które przyniosły jej liczne przeboje, m.in. "Małe rzeczy" czy "Tamta dziewczyna". Wokalistka jest również laureatką wielu nagród muzycznych, co potwierdza jej pozycję na polskiej scenie muzycznej.

De Mono - zespół znany z takich hitów jak "Kochać inaczej" i "Statki na niebie". De Mono zadebiutowało w latach 80. i od tego czasu zdobyło szeroką popularność dzięki swojej unikalnej mieszance rocka i popu. Zespół ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień, a ich piosenki nadal cieszą się dużą popularnością wśród fanów polskiej muzyki. W ostatnich latach De Mono kontynuowało nagrywanie nowych utworów i koncertowanie, zachowując świeżość swojego brzmienia​.

Jamal - zespół, który wnosi energię i oryginalność do polskiej sceny muzycznej, łącząc reggae z innymi gatunkami muzycznymi. Ich utwór "Policeman" szybko stał się przebojem, a zespół jest ceniony za swoje dynamiczne występy na żywo i pozytywne przesłanie w muzyce. W swojej karierze Jamal zdobył również uznanie za albumy takie jak "Rewolucje" i "Urban Discotheque". Album "Miłość" osiągnął status złotej płyty w Polsce, a zespół znany jest także z singli takich jak "Defto" i "Peron"​

Miętha - Nowa twarz na polskiej scenie muzycznej, która przyciąga uwagę swoim nowoczesnym podejściem do elektroniki i popu. Miętha zdobywa popularność, oferując świeże brzmienia i innowacyjne produkcje, które przemawiają do młodszego pokolenia słuchaczy.

Nie zabraknie również wykonawców z Mrągowa i okolic. Niebawem podamy więcej informacji na temat artystów z naszego regionu, którzy z nami wystąpią.

Dni Mrągowa to świetna okazja, by cieszyć się kulturą i muzyką w doborowym towarzystwie. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spędzić czas na dobrej zabawie i odkrywaniu kultury!

Opublikowano: 2024-02-07 11:52:16
Autor: Beata Gida, Ref. Promocji i Rozwoju