W związku z rozpoczęciem prac nad opracowaniem programu współpracy miasta z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2025, zapraszam Państwa do wypełnienia ankiety, wyrażającej Państwa gotowość do realizacji zadań publicznych w 2025 roku na rzecz mieszkańców Mrągowa.

Analiza przedmiotowych ankiet, pozwoli nam na opracowanie kierunków dalszej współpracy z organizacjami pozarządowymi, funkcjonującymi w naszym mieście.

Wypełnioną ankietę należy złożyć do dnia 5 sierpnia 2024 r., w biurze obsługi mieszkańca Urzędu Miejskiego w Mrągowie, ul. Królewiecka 60 A, pokój Nr 24 lub przesłać pocztą tradycyjną na adres Urzędu Miejskiego, bądź mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na kopercie lub w tytule maila należy wpisać „Realizacja zadań publicznych w 2025 roku”.

Jednocześnie informuję, że w przypadku pytań należy kontaktować się z Panią Emilią  Płocharczyk – Referat Edukacji, Kultury, Sportu, Zdrowia i Opieki Społecznej Urzędu Miejskiego w Mrągowie, pok. 26, tel. 89 741 9004.

Załączniki