Komunikat dotyczący ogłoszenia o otwartym konkursie ofert na wsparcie realizacji, w roku 2024, zadania publicznego polegającego na wsparciu działań na rzecz osób, rodzin i grup zagrożonych wykluczeniem społecznym, poprzez działania edukacyjne...
2024-04-26 08:52:17

Burmistrz Miasta Mrągowo informuje, że w wyniku zakończenia procedury wyboru ofert na realizację w 2015 r., zadań z zakresu  profilaktyki i rozwiązywania problemów uzależnień od alkoholu i od innych środków psychoaktywnych oraz z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie,  zostali  wybrani następujący wykonawcy:
1. Pani Irena Krajewska, zam. w Mrągowie, realizacja zadania: prowadzenie w pomieszczeniu Punktu Konsultacyjno – Informacyjnego, mieszczącego się w Mrągowie przy ulicy Królewieckiej 34, dyżuru wstępnego motywowania do podjęcia leczenia odwykowego, w wymiarze 3 godziny tygodniowo.
2. Pani Irena Krajewska, zam. w Mrągowie,  realizacja zadania: prowadzenie wywiadów środowiskowych dotyczących rodzin, w których występują problemy uzależnienia od alkoholu oraz przemoc.
3. Pan Mirosław Bień, zam. w Kętrzynie, realizacja zadania: prowadzenie zajęć terapeutycznych dla dwóch grup: grupy osób uzależnionych od  alkoholu oraz dla grupy sprawców przemocy w rodzinie, w łącznym wymiarze 6 godzin tygodniowo.
4. Pani Bożena Niedźwiedzka, zam. w Mrągowie, realizacja zadania: prowadzenie w budynku przy ulicy Królewieckiej 34 w Mrągowie grupy wsparcia dla ofiar przemocy, w wymiarze 2 godziny tygodniowo.
5. Pani Bożena Łapka, zam. w Mrągowie, realizacja zadania: prowadzenie zajęć  socjoteraupeutycznych  dla  dzieci  i  młodzieży  z rodzin dysfunkcyjnych, w Gimnazjum Nr 1 przy OSiW OHP w Mrągowie, w wymiarze 4 godziny tygodniowo, z wyłączeniem dni wolnych od zajęć szkolnych.
6. Pani Marzenna Talkowska, zam. w Mrągowie, realizacja zadania: wydawanie opinii, przez biegłego lekarza psychiatrę, w przedmiocie uzależnienia od alkoholu i wskazanie rodzaju zakładu leczniczego.
7. Pani Halina Sierpińska, zam. w Mrągowie, realizacja zadania: wydawanie opinii, przez  biegłego  psychologa, w przedmiocie uzależnienia od alkoholu i wskazanie rodzaju zakładu leczniczego.
8. Pani Bożena Łapka, zam. w Mrągowie, realizacja zadania: prowadzenie dyżuru informacyjno-konsultacyjnego w zakresie problematyki narkomanii w  Punkcie  Informacyjno  -  Konsultacyjnym  przy ul. Królewieckiej 34,  w wymiarze  1  godzina tygodniowo.
9. Pan Stanisław Bułajewski, zam. w Mrągowie, realizacja zadania:   udzielanie pomocy     prawnej rodzinom, w których występują problemy alkoholowe i  uzależnienia od innych środków psychoaktywnych oraz przemoc w rodzinie, w Punkcie Konsultacyjno - Informacyjnym RPA, w wymiarze 3 godziny tygodniowo.
10. Pani Barbara Kiśluk, zam. Muntowo, 11-700 Mrągowo, realizacja zadania: udzielanie pomocy psychologicznej dla ofiar przemocy domowej, w Punkcie Informacyjno-  Konsultacyjnym przy ul. Królewieckiej 34 oraz na terenie Miasta, w wymiarze 5 godzin tygodniowo.

Alicja Szarek